ARAÇ GİYDİRME

36 yıllık tecrübemiz ve uzman ekibimizle araçlarınızın boyasını zedelemeden araç kaplama yapıyoruz. Size en iyisini sunmaya çalışan ve engin deneyime sahip profesyonel grafik ekibimizle hayal sınırı olmaksızın araç giydirmesi için özgün tasarımlar yaptırabilirsiniz.

Kapı Logo Uygulaması

Logonuzun, ünvanınızın, telefon ve web sitesi gibi iletişim bilgilerinizin araç kapılarının üzerine folyo kesim olarak ya da baskes folyo olarak uygulanmasıdır. Kendi logo renklerinizde folyo aplikasyon veya dijital baskılı logo uygulaması yapılabilir.

Bölgesel Araç Reklam Uygulama

Firmanızın araçlarının üzerine lokal olarak baskılı cast folyo ya da düz folyo uygulama yaparak markanızı, logonuzu, iletişim bilgilerinizi, kilit ürün resimlerinizi binek araç, ticari araç, araba, panel van, minibüs, kamyonet, kamyon, otobüs vb üzerine önce bilgisayarda tasarım yapıp yerleştirip size sunum yapıyoruz, onayınızdan sonra dijital baskısını yapıp aracınızın üzerine uyguluyoruz.

Komple Araç  Uygulama

Komple araç kaplama cast özellikli folyo üzerine baskı yapıldıktan sonra laminasyonlu olarak ya da laminasyonsuz olarak aracınızın tamamına uygulanan araç giydirme şeklidir. Araç kaputu ve araç tavanı da dahil olmak üzere tamamı kaplanır. Logonuz, görselleriniz, temsili ürün resimleriniz, marka ve slogan bilgileriniz, web sitesi ve telefon gibi iletişim bilgileriniz tasarım üzerinde yerleştirildikten sonra tasarım için onayınız alınır ve baskıya geçilir. Baskının daha uzun ömürlü olması için koruma amaçlı laminasyon kullanılmasını öneririz.